Sturmgeschütz III Ausf. C

{Monday, 29. March 2010}

Nejrozšířenějším typem německé obrněné techniky za druhé světové války bylo samohybné dělo Sturmgeschütz III, které se produkovalo od počátku až do konce války v různých verzích.
Model Sturmgeschütz III Ausf. C je již několikátou stavebnicí útočného děla, kterou firma Trumpeter produkuje. V krabičce najdeme několik rámečků s čistě odstříknutými díly, které umožňují postavit několik modifikací...

Jagdpanzer IV L/70 (A)

{Tuesday, 16. March 2010}

Odlévaný model z PUR od firmy KORA Models představuje variantu stíhače tanků Jagdpanzer IV vyzbrojenou dlouhým kanónem PaK 42 L70 a postavenou na základním podvozku Pz.Kpfw IV. Stroj byl vyvinut firmou Alkett a do konce války bylo zhotoveno asi 278 strojů.
Model je celý odlévaný z PUR, obsahuje planžetu s lepty, obtisky a stavební návod.
Z původních odlitků jsem bez úprav použil pouze vanu podvozku....

Kugelpanzer

{Wednesdey, 03. March 2010}

Model firmy Attack představuje jeden z nejpodivnějších strojů vzniklých během druhé světové války. Jeho prototyp se uchoval v ruském vojenském muzeu Kubinka. Mělo by se jednat o průzkumný tank, ale jakékoliv další informace nebo fotografie z jeho zkoušek zatím nejsou publikovány.
Model je zhotoven odléváním z PUR a obsahuje asi 4 díly, které jsou čistě odlity. Tyto díly jsou zhotoveny velmi precizně a obsahují...

Continue reading... | Comments: 2 - Monday, 15. March 2010, 12:38

Main menu

Archive articles

Links

Exports

RSS feed

Přidej na Seznam.cz

Přidej na Boglines.com

Přidej na Google.com

Přidej na Msn.com

Statistics


XHTML valid XHTML | CSS valid CSS | Seo servis | RSS feed RSS feed | Sitemap | Contact

Copyright © 2006 - 2018 Bob, hosted by Zdenny

clankyinclude/clanky.php