T 34/76 model 1940 (L11)

{Samstag, 28. Juli 2007}

První výrobní varianta tanku T 34/76 model 1940 s krátkým kanónem L11 je postavena z modelu UM.
Rozdělení stavebních dílů v rámečcích modelu přidělá při samotné sestavě spoustu práce a při následném tmelení a broušení korby dojde k odstranění všech detailů, které se musí naznačit znovu. Je to škoda, protože jinak jsou všechny díly čistě odstříknuté bez vtaženin po chladnoucí hmotě s pěkně...

Pz.Kpfw B2 (f)

{Samstag, 21. Juli 2007}

Letitý model těžkého francouzského tanku Char B1. bis od firmy Matchbox je i přes své stáří celkem povedeným a dobře ztvárněným modelem s hezky znázorněnými detaily.
Velké množství těchto tanků ukořistila německá armáda a některé tanky použila při přestavbě na plamenometný tank. Tyto tanky nasadila v bojích na východní frontě a ke konci války operovaly i na západní frontě proti anglo-americkým...

Pz.Kpfw 35 (t)

{Mittwoch, 18. Juli 2007}

Short runová stavebnice lehkého tanku Pz.Kpfw 35(t) spolu s odlévanými doplňky Attack patří podle mě mezi jedny z nejlepších stavebnic od této firmy. Detaily na korbě a věži jsou znázorněny jemně a ostře. Složitý podvozek je celkem dobře zpracován a sestava modelu po začištění a odzkoušení nasucho nečiní žádné potíže.
Odlévané sety jsou zpracovány a odlity velice dobře a jejich umístění do modelu...

Churchill Crocodile

{Sonntag, 15. Juli 2007}

Letitý model od Airfixu představuje základní tank Churchill Mk.VII s možností stavby verze s plamenometem a taženým vozíkem na plamenometnou směs. Model tanku je kvalitativně již za horizontem a stáří formy je vidět i na výliscích, které jsou plné otřepů a některé detaily jsou neostré. Model dále deklasují gumové pásy.
V novém rámečku je short-run technologií vylisován přepravní vozík na směs a hlaveň...

Hauptmenü

Artikel Archiv

Hinweise

Export

RSS feed

Přidej na Seznam.cz

Přidej na Boglines.com

Přidej na Google.com

Přidej na Msn.com

Statistik


XHTML valid XHTML | CSS valid CSS | Seo servis | RSS feed RSS feed | Mapa stránek | Kontakt

Copyright © 2006 - 2018 Bob, hosted by Zdenny

clankyinclude/clanky.php